Maximaal aantal deelnemers: 100
Nog beschikbare plaatsen: 43

VO-ING Digitaal: 1 december 2021, 20.00-21.30 uur: “Dialoog sessie met Ruud van Dusschoten” “Over de ontwikkelingen binnen ING in Nederland”

Van 01 december 2021 20:00 tot 01 december 2021 21:30 uur.
Bij Digitaal

VO-ING Digitaal: 1 december 2021, 20.00-21.30 uur: “Dialoog sessie met Ruud van Dusschoten” “Over de ontwikkelingen binnen ING in Nederland”

Bij vele leden binnen onze vereniging is hij geen onbekende: Ruud van Dusschoten. Na een lange carrière binnen het ING bankbedrijf is hij sinds januari 2020 directievoorzitter van ING in Nederland. Ruud is dus dé man die ons mee kan nemen in de ambities en de plannen van ING bank Nederland. Op onze vraag of hij voor onze vereniging een avond wilde verzorgen over ING in Nederland kregen wij een uitermate positieve reactie. Op 1 december aanstaande staat derhalve een avond met Ruud als digitale dialoog-sessie geprogrammeerd.
De avondsessie bestaat grosso modo uit twee onderdelen. De eerste deel omvat een presentatie van Ruud over ING in Nederland. Hij zal dan ingaan op wat de prioriteiten zijn en wat daarbij de onderliggende visie is. Onderwerpen die zeker aan bod zullen komen zijn digitalisering, lage-rente-omgeving, duurzaamheid en non-financial risk. De andere helft heeft als thema “Ask Ruud Anything”. Er zal dan ruimte zijn om Ruud op alle mogelijke beleids- en operationele terreinen vragen te stellen. Voor de deelnemers zal er dus alle gelegenheid zijn om met Ruud het gesprek aan te gaan!

 2021 11 03 14 36 04 Sessie met Ruud van Dusschoten 1 december 2021 004 1.docx Alleen lezen Wor

 

VO-ING Digitaal: “Dialoog sessie met Ruud van Dusschoten”
Tijd: dinsdag 1 december 2021 20.00-21.30 uur

Wacht niet te lang, want voor deze bijeenkomst hebben we een maximum van 100 deelnemers gesteld!

We zien uit naar deze avond samen!

Joop Teunissen van Manen – VO-ING Digitaal
Frank Sukel – VO-ING Digitaal

­